Home/xarchive/CFH Series/CFH Series 3.0"/CFH300100AB150 – 3.00″ Bore Circular Flange Rod Cap
CFH300100AB150 - 3.00″ Bore Circular Flange Rod Cap
Technical Information
Part Number CFH300100AB150
Bore in 3.00″
Bore mm 76.2mm
Stroke mm 100mm
Rod Diameter in 1.50″
Port Size 7/8″ UNO
  • Description
SKU: CFH300100AB150 Category: CFH Series 3.0"