Home/xarchive/CFH Series/CFH Series 3.0"/CFH300250AB150 – 3.00″ Bore Circular Flange Rod Cap
CFH300250AB150 - 3.00″ Bore Circular Flange Rod Cap
Technical Information
Part Number CFH300250AB150
Bore in 3.00″
Bore mm 76.2mm
Stroke mm 250mm
  • Description
SKU: CFH300250AB150 Category: CFH Series 3.0"