Home/xarchive/CFH Series/CFH Series 3.0"/CFH300150AB150 – 3.00″ Bore Circular Flange Rod Cap
CFH300150AB150 - 3.00″ Bore Circular Flange Rod Cap
Technical Information
Part Number CFH300150AB150
Bore in 3.00″
Bore mm 76.2mm
Stroke mm 150mm
  • Description
SKU: CFH300150AB150 Category: CFH Series 3.0"