Home/xarchive/CFH Series/CFH Series 3.0"/CFH300600AB150 – 3.00″ Bore Circular Flange Rod Cap
CFH300600AB150 - 3.00″ Bore Circular Flange Rod Cap
Technical Information
Part Number CFH300600AB150
Bore in 3.00″
Bore mm 76.2mm
Stroke mm 600mm
  • Description
SKU: CFH300600AB150 Category: CFH Series 3.0"