Technical Information
| Stock Number | M3000-40-660-50-AU000 |
| Bore in | 4″ |
| Bore mm | 101.6mm |
| Stroke in | 26″ |
| Stroke mm | 660.4mm |
| Rod Dia in | 2″ |
| Closed Centre in | 38.25in |
| Port Size | 7/8″ UNO |
| Seal Kit | HPSK40W |
| Stock Number | M3000-40-660-50-AU000 |
| Bore in | 4″ |
| Bore mm | 101.6mm |
| Stroke in | 26″ |
| Stroke mm | 660.4mm |
| Rod Dia in | 2″ |
| Closed Centre in | 38.25in |
| Port Size | 7/8″ UNO |
| Seal Kit | HPSK40W |