Home/xarchive/CFH Series/CFH Series 1.5"/CFH150400AA100 – 1.50″ Bore Circular Flange Rod Cap
CFH150400AA100 - 1.50″ Bore Circular Flange Rod Cap
Technical Information
Part Number CFH150400AA100
Bore in 1.50″
Bore mm 38.1mm
Stroke mm 400mm
  • Description
SKU: CFH150400AA100 Category: CFH Series 1.5"