Home/xarchive/CFH Series/CFH Series 1.5"/CFH150175AA100 – 1.50″ Bore Circular Flange Rod Cap
CFH150175AA100 - 1.50″ Bore Circular Flange Rod Cap
Technical Information
Part Number CFH150175AA100
Bore in 1.50″
Bore mm 38.1mm
Stroke mm 175mm
  • Description
SKU: CFH150175AA100 Category: CFH Series 1.5"