Home/xarchive/CFH Series/CFH Series 1.5"/CFH150300AA100 – 1.50″ Bore Circular Flange Rod Cap
CFH150300AA100 - 1.50″ Bore Circular Flange Rod Cap
Technical Information
Part Number CFH150300AA100
Bore in 1.50″
Bore mm 38.1mm
Stroke mm 300mm
  • Description
SKU: CFH150300AA100 Category: CFH Series 1.5"