Home/xarchive/M3000 2.0"/M3000-20-610-50-AU000 – M3000 Bore Welded Hydraulic Cylinders
M3000-20-610-50-AU000 - M3000 Bore Welded Hydraulic Cylinders
Technical Information
Stock Number M3000-20-610-50-AU000
Bore in 2″
Bore mm 50.8mm
Stroke in 24″
Stroke mm 609.6mm
Rod Dia in 1″
Closed Centre in 36.25in