Technical Information
| Stock Number | HPSL35320D175C |
| Bore in | 3.50″ |
| Bore mm | 88.9mm |
| Stroke in | 32.00″ |
| Stroke mm | 813mm |
| Rod Dia in | 1.75″ |
| Closed Centre in | 44.25″ |
| Port Size | 7/8″ UNO |
| Seal Kit | HPSK35 |
| Stock Number | HPSL35320D175C |
| Bore in | 3.50″ |
| Bore mm | 88.9mm |
| Stroke in | 32.00″ |
| Stroke mm | 813mm |
| Rod Dia in | 1.75″ |
| Closed Centre in | 44.25″ |
| Port Size | 7/8″ UNO |
| Seal Kit | HPSK35 |