Technical Information
| Stock Number | HPSL30480D150B |
| Bore in | 3.00″ |
| Bore mm | 76.2mm |
| Stroke in | 48.00″ |
| Stroke mm | 1219mm |
| Rod Dia in | 1.50″ |
| Closed Centre in | 60.25″ |
| Port Size | 3/4″ UNO |
| Seal Kit | HPSK30 |
| Stock Number | HPSL30480D150B |
| Bore in | 3.00″ |
| Bore mm | 76.2mm |
| Stroke in | 48.00″ |
| Stroke mm | 1219mm |
| Rod Dia in | 1.50″ |
| Closed Centre in | 60.25″ |
| Port Size | 3/4″ UNO |
| Seal Kit | HPSK30 |