Home/xarchive/CFH Series/CFH Series 4.0"/CFH400350AI200 – 4.00″ Bore Circular Flange Rod Cap
CFH400350AI200 - 4.00″ Bore Circular Flange Rod Cap
Technical Information
Part Number CFH400350AI200
Bore in 4.00″
Bore mm 101.6mm
Stroke mm 350mm
  • Description
SKU: CFH400350AI200 Category: CFH Series 4.0"