Home/xarchive/CFH Series/CFH Series 4.0"/CFH400125AI200 – 4.00″ Bore Circular Flange Rod Cap
CFH400125AI200 - 4.00″ Bore Circular Flange Rod Cap
Technical Information
Part Number CFH400125AI200
Bore in 4.00″
Bore mm 101.6mm
Stroke mm 125mm
Rod Diameter in 2.00″
Port Size 7/8″ UNO
  • Description
SKU: CFH400125AI200 Category: CFH Series 4.0"