Home/xarchive/CFH Series/CFH Series 3.5"/CFH350450AC175 – 3.50″ Bore Circular Flange Rod Cap
CFH350450AC175 - 3.50″ Bore Circular Flange Rod Cap
Technical Information
Part Number CFH350450AC175
Bore in 3.50″
Bore mm 88.9mm
Stroke mm 450mm
  • Description
SKU: CFH350450AC175 Category: CFH Series 3.5"