Home/xarchive/CFH Series/CFH Series 2.0"/CFH200900AA112 – 2.00″ Bore Circular Flange Rod Cap
CFH200900AA112 - 2.00″ Bore Circular Flange Rod Cap
Technical Information
Part Number CFH200900AA112
Bore in 2.00″
Bore mm 50.8mm
Stroke mm 900mm
  • Description
SKU: CFH200900AA112 Category: CFH Series 2.0"