Home/xarchive/CFH Series/CFH Series 1.5"/CFH150125AA100 – 1.50″ Bore Circular Flange Rod Cap
CFH150125AA100 - 1.50″ Bore Circular Flange Rod Cap
Technical Information
Part Number CFH150125AA100
Bore in 1.50″
Bore mm 38.1mm
Stroke mm 125mm
Rod Diameter in 1.00″
Port Size 9/16″ UNO
  • Description
SKU: CFH150125AA100 Category: CFH Series 1.5"