Technical Information
| Stock Number | HPSL50360D200C |
| Bore in | 5.00″ |
| Bore mm | 127mm |
| Stroke in | 36.00″ |
| Stroke mm | 914mm |
| Rod Dia in | 2.00″ |
| Closed Centre in | 48.25″ |
| Port Size | 7/8″ UNO |
| Stock Number | HPSL50360D200C |
| Bore in | 5.00″ |
| Bore mm | 127mm |
| Stroke in | 36.00″ |
| Stroke mm | 914mm |
| Rod Dia in | 2.00″ |
| Closed Centre in | 48.25″ |
| Port Size | 7/8″ UNO |