Technical Information
| Stock Number | HPSL50140D200C |
| Bore in | 5.00″ |
| Bore mm | 127mm |
| Stroke in | 14.00″ |
| Stroke mm | 356mm |
| Rod Dia in | 2.00″ |
| Closed Centre in | 26.25″ |
| Port Size | 7/8″ UNO |
| Seal Kits | HPSK50 |
| Stock Number | HPSL50140D200C |
| Bore in | 5.00″ |
| Bore mm | 127mm |
| Stroke in | 14.00″ |
| Stroke mm | 356mm |
| Rod Dia in | 2.00″ |
| Closed Centre in | 26.25″ |
| Port Size | 7/8″ UNO |
| Seal Kits | HPSK50 |