Technical Information
| Stock Number | HPSL25200D150B |
| Bore in | 2.50″ |
| Bore mm | 63.5mm |
| Stroke in | 20.00″ |
| Stroke mm | 508mm |
| Rod Dia in | 1.50″ |
| Closed Centre in | 32.25″ |
| Port Size | 3/4″ UNO |
| Seal Kit | HPSK25 |
| Stock Number | HPSL25200D150B |
| Bore in | 2.50″ |
| Bore mm | 63.5mm |
| Stroke in | 20.00″ |
| Stroke mm | 508mm |
| Rod Dia in | 1.50″ |
| Closed Centre in | 32.25″ |
| Port Size | 3/4″ UNO |
| Seal Kit | HPSK25 |